Velký výprodej!

ZOOLAND

Podporujeme

 

19.05.2008

Agility Snowbike Show

V sobotu 19. dubna 2008 se na výstavišti Interdog Bohemia na Krásné Louce v Mladé Boleslavi odehrála Snowbike Agility Show, kterou pro zkušené i začínající závodníky připravilo sdružení Agility Mladá Boleslav.
I přes zataženou oblohu se celkem sešlo 173 soutěžících dvojic ve dvou oddělených závodech a více než stovka diváků. První, oficiální závod, byl určen pro zkušené závodníky a druhý, neoficiální, dával možnost všem si atmosféru závodu vyzkoušet a zábavnou formou se porovnat s ostatními.
Společnost Zooland všem registrovaným startujícím věnovala tašku s dárkem, která obsahovala stříbrný létající talíř. Tento dárek vzbudil mezi přítomnými velké nadšení a všichni si ho chtěli hned vyzkoušet. Pro některé to byl i vítaný tréninkový prostředek, protože frisbee je jednou z dalších disciplin závodů agility.
Zooland se také stala sponzorem neoficiálních závodů. Zde byly soutěžní dvojice rozděleny do tří kategorií podle typu parkuru a zároveň do čtyř kategorií podle velikosti plemene. Ti nejlepší, kteří se umístili na stupních vítězů, obdrželi velké balení superpremiového krmiva Royal Canin a navíc tašku plnou dárkových předmětů.
Agility jsou oblíbenou zábavou pro psa i pro jeho majitele. Pro tuto aktivitu totiž není nutné od začátku investovat do vybavení, stačí pouze dobrá obuv a chuť aktivně se svým miláčkem trávit volný čas. Proto společnost Zooland ráda bude partnerem podobných akcí i v budoucnu.